Yhteystiedot

Puheenjohtaja:
Kirsi Hiilamo kirsi.hiilamo(at)gmail.com

Johtokunnan jäsenet vuonna 2019
Tiina-Susanna Hirvonen, tiinasusannah(at)gmail.com
Leena Huovinen, leena.huovinen(at)evl.fi
Tuija Kruus, tuija.kruus(at)evl.fi
Arja Majuri, arja.majuri(at)evl.fi
Jukka Peltola, jukka.peltola(at)mbnet.fi
Veronica Saarela (varapuheenjohtaja), veronica.saarela(at)helsinki.fi
Liisa Tuovinen, liisa.tuovinen(at)pp.inet.fi
Varajäsenet
Jorma Hentilä, jorma.hentila(at)gmail.com
Johanna Pihlajamäki (sihteeri/rahastonhoitaja), sihteeri(at)yhteys.org
Ulf Särs (tiedottaja), ulsars(at)gmail.com


Arcuksen yhteyshenkilö:
Matti Peiponen, Matti.Peiponen(at)wippies.com

Rahab-tuki ry:n yhteyshenkilö:
Elise Oittinen, elise(at)rahab.fi

Ruotsinkielisten yhteyshenkilö:
Monika E Pensar, monikka1967(at)gmail.com 

Sateenkaariyhdistys Malkuksen yhteyshenkilö:
Milla Seire, milla.seire(at)malkus.fi

Ortodoksien yhteyshenkilö:
Johan Slätis, johan.slatis(at)kolumbus.fi

MCC kirkon yhteyshenkilö:
Tarja Pyykkö tpyyk(at)gmail.com