Yhteystiedot

Puheenjohtaja:
Kirsi Hiilamo kirsi.hiilamo(at)gmail.com

Johtokunnan jäsenet vuonna 2020
Jaana Alasentie, jaana.alasentie(at)kirkkopalvelut.fi
Tiina-Susanna Hirvonen, tiinasusannah(at)gmail.com
Leena Huovinen, leena.huovinen(at)evl.fi
Tuija Kruus, tuija.kruus(at)evl.fi
Arja Majuri, arja.majuri51(at)gmail.com
Liisa Tuovinen, liisa.tuovinen(at)pp.inet.fi
Varajäsenet
Jorma Hentilä, jorma.hentila(at)gmail.com
Aino Immeli, aino.immeli(at)gmail.com
Johanna Pihlajamäki (sihteeri/taloudenhoitaja), sihteeri(at)yhteys.org


Arcuksen yhteyshenkilö:
Matti Peiponen, Matti.Peiponen(at)wippies.com

Rahab-tuki ry:n yhteyshenkilö:
Elise Oittinen, elise(at)rahab.fi

Ruotsinkielisten yhteyshenkilö:
Susanna Lönnqvist susanna.m.lonnqvist(at)evl.fi 

Sateenkaariyhdistys Malkuksen yhteyshenkilö:
Milla Seire, milla.seire(at)malkus.fi
Taakasta voimavaraksi -hanke https://www.voimavaraksi.fi/

Ortodoksien yhteyshenkilö:
Johan Slätis, johan.slatis(at)kolumbus.fi

MCC kirkon yhteyshenkilö:
Tarja Pyykkö tpyyk(at)gmail.com